Dienstverleners & Zzp-ers

Roessink De Zeeuw advocaten&adviseurs
Postbus 1040
1400 BA BUSSUM
T   035-6936464
E   roesink@lawmasters.eu
W www.lawmasters.eu

Trip6 Holding bv
Kloosterstraat 13
1411 RS NAARDEN-VESTING
T   06-20016991
E   thijscobben@gmail.com

Alma Uitvaartzorg bv
Oostwalstraat 6
1411 RM NAARDEN-VESTING
T   035-6910743
E   barbara@almauitvaartzorg.nl
www.almauitvaartzorg.nl

Edison International
Ruijsdaelplein 35
1411 RD NAARDEN-VESTING
E   hugomunneke@edison.nl
W  www.edison.nl

Progeria Thuiszorg bv
Turfpoortstraat 30b
1411 EG NAARDEN-VESTING
T   06-53354853
E   bart.terborg@progeria.nl
www.progeria.nl

Simons Communications
Turfpoortstraat 64
1411 EH NAARDEN-VESTING
T   06-21527671
E   ssimons@xs4all.nl

Rodin
Ruijsdaelplein 4
1411 RP NAARDEN-VESTING
T   035-6943900
E   rodin@rodin.nl
W  www.rodin.nl

Van Uuden Projecten
Bussummerstraat 7
1411 PK NAARDEN-VESTING
T  06-12283223
E   keesvanuuden@planet.nl

Winter Beheer bv
Regenboogstraat 1a
1411 RP NAARDEN-VESTING
T   06-22428444
E   eric.winter@dpa.nl

Two Connect
Executive Search / Recruitment
Regenboogstraat 1b
1411 RP NAARDEN-VESTING
T   035-6838629
E   westenburg@twoconnect.nl
E   royaards@twoconnect.nl
W www.twoconnect.nl

Estate Solutions
Cattenhagestraat 15
1411 CR NAARDEN-VESTING
T   06-51552996
E   estate_solutions@hotmail.com
W  www.estatesolutions.nl

Instituut Integratieve Ademtherapie
Cattenhagestraat 29
1411 CR NAARDEN-VESTING
T  035-6950093
E   tilke.platteel@planet.nl

P.J.A. Kaldewaay
Beijert 20
1411 RB NAARDEN-VESTING
T   035-6952518
E   p.kaldewaay@planet.nl

Feenstra Zeil Evenementen
Raadhuisstraat 17
1411 EC NAARDEN-VESTING
T  06-22562069
J.A.Feenstra@F-Z-E.nl

Erik-Jan Geniets Fotografie
Wevershof 5
1411 RR NAARDEN
T  06-55786031
ej@fotograaf.com
www.fotograaf.com/geniets

Ampere advies
Burg. Wesselingplein 13
1411 SH NAARDEN-VESTING
T 06-53406992
E Thomas@hofhuis.info

Bijzondere ontmoetingen
Kloosterstraat 56
1411 RV NAARDEN-VESTING
T 06-54974746
E janine.dechesne@xs4all.nl

Gertjan Sluier
T 06-53347577
E gertjansluijter@gmail.com